Kalite Politikamız – ISO 9001:2015


AYB Kalite yönetim sistemi ISO 9001:2015 gerekliliklerini yerine getirmek için üstün hassasiyet göstermektedir. Şirketimiz ve istihdam gereği tüm personeller her AYB aktivitesinin kalitesinden ve sürekliliğinden sorumlu olup iyileştirmeye kendini adamıştır.


Şirketimiz 2011 yılında ISO9001:2008, 2017 yılında TSE-HYB ve 2018 yılında  ISO9001:2015 ile sürekli iyileşme süreci izledi. Ayrıca, Savunma Sanayii gereksinimleri olan AQAP 2120 ve AS EN 9001 standartları için de çalışmalarımız devam etmektedir.


AYB “Toplam Kalite Yönetiminin” bir takım çalışması olduğunun bilincindedir ve bu anlamda üst yönetimden en alt birimdeki çalışanına, tedarikçilerine kadar bu anlayışı benimsemektedir.


Şirket Yönetimi, Direktörler başkanlığında kalite sistem yönetimlerimizin gözden geçirilmesi, müşteri geri bildirimi, süreç performansı, tedarikçi puantajı dahil tüm konuların ayrıntılı olarak tartışılması amacıyla yılda en az iki defa toplanır ve hedeflenen ile ulaşılan alanlar değerlendirilir.


Yukarıdakilere ek olarak, personelin eğitimlerinin devamlılığını sağlamak ve kalite sorumluluğu bilincini yerleştirmek, performans ve verimlilik üzerine odaklanarak çalışanlarının yeni fikirler üretmeleri konusunda cesaretlendirme çalışmaları ile kaliteyi ve / veya sonuçları etkileyen her türlü sorunun (personel veya yönetim tarafından gündeme getirilen) zamanında ele alınabileceği bireysel bazda aylık kalite toplantıları düzenlenmektedir.


Sektörümüzde her açıdan olduğu gibi kalite açısından da örnek bir kuruluş olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

TSE Belgesi  AYB ENDUSTRI ADS Sertifikası  AYB ENDUSTRI APRA AYB ENDUSTRI

ISO 9001:2015 Sertifikası

ISO 27001 Sertifikası

ISO 45001 Sertifikası

TSE-HYB Sertifikası

ADS Üyelik Belgesi

APRA Üyelik Belgesi

ISO-Download ISO-Download ISO-Download TSE-Download ADS Download APRA Download
 

 

YASAL UYARI: TÜM ÜRETİCİ ADLARI, LOGOLARI, GÖRSELLERİ VE PARÇA NUMARALARI SADECE REFERANS AMAÇLIDIR.